דחליל להרחקת יונים – ככה מציבים בצורה נכונה

דחליל הוא מכשיר שנועד להפחיד ציפורים וחיות אחרות הרחק מהיבולים. הוא עשוי בדרך כלל ממוט גבוה עם דמות בד או פלסטיק המחוברת לחלק העליון.

יונים הן אחד הסוגים הנפוצים ביותר של מזיקים של ציפורים, ולכן הם ממוקדים לעתים קרובות על ידי דחלילים. על מנת להרחיק יונים, כדאי למקם את הדחליל בשטח פתוח שקל להן לזהות ולאחר מכן למקם אותו בצורה שתקשה על הנחיתה על הקרקע.

אנחנו יכולים להשתמש בדחליל כדי להרחיק את היונים. אנחנו צריכים למקם אותו במרחק הנכון ממאכיל היונים. מקם אותו קרוב מדי והיונים לא יתקרבו אליו. מקם אותו רחוק מדי והם יעברו מיד על פניו.

ישנן דרכים רבות להרחיק יונים מהרכוש שלך. אחת השיטות הפופולריות ביותר היא להשתמש בדחליל.

יונים נמשכות לצבע האדום ויעופו לעברו. זו הסיבה שחלק מהאנשים בוחרים לצבוע את הדחלילים שלהם בצבע אדום, או להשתמש בבד אדום.

אם תרצו שהדחליל יהיה ריאליסטי יותר, תוכלו להצמיד לראשו עיניים מזויפות ומקור, או להניח בקרבת מקום ינשוף פלסטיק שנצבע באדום.

אתה יכול גם למקם דוקרנים סביב הנכס שלך כך שיונים לא יוכלו לנחות עליו והן יעופו במהירות כשהן יראו אותן.

יונים מהוות מטרד לאנשים רבים. הם עלולים להוות מטרד לבעלי בתים שגנים או בתים שלהם נמצאים ליד אזורים שבהם מתאספות יונים. יונים יאכלו זרעים ודברים אחרים בגינה, יחפרו צמחים וישאירו גללים שעלולים לשאת מחלות. יונים גם מהוות סיכון לבריאות הציבור מכיוון שהן נושאות מחלות כמו היסטופלסמוזיס, קריפטוקוקוזיס ופסיטאקוסיס המזיקות לבני אדם.

על מנת לבצע הרחקת יונים מגינות או בתים, יש למקם דחלילים ליד צמחים או חלונות.

דחליל הוא אדם או חיה מזויפים המשמשים להפחיד ציפורים ובעלי חיים. יש למקם את הדחליל במרחק מהיבול. המקום הטוב ביותר עבור הדחליל הוא על גבי מוט אותו ניתן לראות בקלות על ידי הציפורים.

יונים הן ציפורים אינטליגנטיות מאוד והן מסוגלות לזהות דפוסים וצורות. בדרך כלל הם יימנעו מכל אזור שבו הותקפו בעבר. לכן, תמיד חשוב לשנות את האסטרטגיה שלך כשאתה מנסה להרחיק אותם מהיבולים שלך.

דחליל הוא חפץ מעשה ידי אדם שניתן להשתמש בו כדי להפחיד ציפורים. כדי להרחיק יונים, חשוב למקם את הדחליל במיקום אסטרטגי, כמו ליד מקור מזון או מים.

אחת הדרכים הפופולריות ביותר להרחיק יונים היא באמצעות דחליל. דחליל הוא חפץ שניתן למקם אסטרטגית ליד מקורות מזון ומים כדי להפחיד ולהדוף יונים.

נכתב בשיתוף צור מרקט האתר המוביל בישראל למוצרי גינון והרחקת יונים.

תהיו נחמדים ושתפו

מאמרים נוספים שכדאי לקרוא:

קורס ניהול רשתות
זהב הלימודים

קורס ניהול רשתות

ניהול רשת הוא מיומנות שכל אחד יכול לרכוש. הקורס מציע סקירה כללית של היסודות של ניהול רשת וכיצד לבנות רשת. ניהול רשת חיוני לכל ארגון

המשך קריאה »
זהב כללי

מהם מרכיבי המצלמה?

רכיבי מצלמה הם החלקים של מערכת מצלמות שגורמים לה לעבוד. ישנם רכיבים רבים ושונים המרכיבים את מערכת המצלמה. הם כוללים בדרך כלל עדשה, חיישן, מעבד

המשך קריאה »