דרכים להרחיק יונים מהגינה

יונים מהוות מטרד לכל גינה. ציפורים אלה אינן ילידי צפון אמריקה, ולכן הדרך הטובה ביותר להרחיק אותן מהגינה שלך היא להפוך אותה ללא אטרקטיבית עבורן.

ישנן דרכים רבות לעשות זאת, אך חלק מהיעילות ביותר כוללות הצבת רשת מעל הצמחים והעצים בגינה שלך. אתה יכול גם לנסות להשתמש בטקטיקות הפחדה כגון הוספת ספרינקלרים המופעלים בתנועה או שימוש באור לייזר.

ישנן מספר דרכים להרחיק יונים מהגינה שלך.

יש אנשים שמשתמשים במפחיד ציפורים כדי להפחיד אותם, או משתמשים בקוצים או ברשת על הקרקע. אחרים שותלים צמחים המייצרים טעם רע, כמו לבנדר, או משתמשים בטורפים טבעיים כמו חתולים וכלבים.

יונים מהוות איום לכל גן. הם עלולים להוות מטרד לבעלי הבית ויכולים גם להוות סכנה בריאותית. נגיעת יונים היא לא רק כאב עיניים, אלא היא גם גורמת לבעיות לבעלי בתים שלא רוצים להתמודד עם הבלגן שהציפורים הללו משאירות אחריהן.

הנה כמה דרכים שבהן תוכל להרחיק אותם מהגינה שלך:

  • התקן רשת או דוקרנים על גבי הגג שלך כדי שלא יוכלו לשבת שם.
  • הקפידו לכסח את הדשא ולגזום כך שלא יהיה להם איפה לנחות.
  • שתלו צמחים מחודדים ומחודדים סביב היקף הנכס שלך כדי שלא יהיה להם נוח להסתובב.
  • הצבת דחליל להרחקת יונים, אם אתם בוחרים להציב דחליל, חשוב מאוד לעשות את זה בצורה נכונה ויעילה.

הדברים שמושכים את היונים וצריך להימנע מהם

היונה נמשכת לגן בגלל צבעה כי היא רואה את האדום של הפרחים ורוצה לאכול אותם. היונה נמשכת לגן מצורתה שכן היא יכולה לראות שיש בגינה עצים שיספקו לה מקום לישון בלילה. היונה נמשכת לגינה גם בגלל ריחו כשהיא מריחה אוכל מתוך הבית.

יונה נמשכת לגן על ידי ריח האוכל. יונה אוהבת לאכול זרעים ודגנים, ולכן הציפור תימשך לכל מזון שנשאר בחוץ.

יונים נמשכות לגינה כי הן אוהבות לאכול זרעים ודגנים שהתפזרו בגינה.

תהיו נחמדים ושתפו

מאמרים נוספים שכדאי לקרוא:

קורס ניהול רשתות
זהב הלימודים

קורס ניהול רשתות

ניהול רשת הוא מיומנות שכל אחד יכול לרכוש. הקורס מציע סקירה כללית של היסודות של ניהול רשת וכיצד לבנות רשת. ניהול רשת חיוני לכל ארגון

המשך קריאה »
זהב כללי

מהם מרכיבי המצלמה?

רכיבי מצלמה הם החלקים של מערכת מצלמות שגורמים לה לעבוד. ישנם רכיבים רבים ושונים המרכיבים את מערכת המצלמה. הם כוללים בדרך כלל עדשה, חיישן, מעבד

המשך קריאה »