מי בכלל עונד יהלום על הזרת?

טבעות יהלומים לזרת הן טרנד חדש שתפס את עצמו כשאנשים מתחילים לחפש דרכים להראות את האינדיבידואליות שלהם. הזרת היא מקום מושלם לענוד בו טבעת כי היא לא מפריעה וניתן להסתיר אותה בקלות במידת הצורך. יש אנשים שאפילו עונדים שתי טבעות על האצבעות הקטנות – אחת בכל צד של האצבע.

מדוע כל כך הרבה נשים עונדות טבעת יהלום על הזרת שלהן?

המסורת של ענידת טבעת יהלומים לזרת חוזרת למאה ה-16 כשהיא נחשבה לסימן של מלכות וכוח.

בהודו, מסורת זו נקראת "קנג'ל" ומאמינים כי על ידי ענידת טבעת יהלום על הזרת, ילדה תוכל למצוא את אהבתה האמיתית.

באנגליה הוויקטוריאנית, נשים ענדו סוג זה של טבעת כטבעת אירוסין או נישואין.

בתרבויות מסוימות, נשים לובשות את זה כסימן לכך שהן נשואות.

למה שתשים טבעת יהלום על הזרת שלך?

האצבע הקטנה נחשבת לרומנטית ביותר מכל האצבעות על היד האנושית. הסיבה לכך היא שזה קשור לעתים קרובות לאהבה ונישואים. המסורת של ענידת טבעת יהלום על אצבע זו קיימת כבר מאות שנים ומסמלת מחויבות בלתי מפורשת כלפי האדם שאתה מאוהב בו.

מה ההיסטוריה של ענידת טבעת יהלום על הזרת?

ההיסטוריה של ענידת טבעת יהלום על הזרת אינה ברורה במיוחד. תיאוריה אחת היא שהיא התחילה במצרים העתיקה ונועדה לסמן את מעמדה של אישה נשואה, בעוד שאחרת מציעה שזה התחיל בהודו ונועד לסמן את מעמד האישה.

ייתכן שהנוהג לענוד טבעת יהלום על האצבע הקטנה מקורו במצרים העתיקה, שם נשים היו עונדות טבעות על אצבעותיהן הקטנות ביותר כדי לציין שהן נשואות. ייתכן שהנוהג התפשט משם למדינות אחרות, שם הוא שימש לציון הקסטה או המעמד של אישה.

האם אתה יכול לענוד יותר מטבעת יהלום אחת על הזרת שלך?

מקובל על כך שאתה יכול לענוד יותר מטבעת יהלום אחת על אותה אצבע. עם זאת, יש כמה קווים מנחים שאתה צריך לעקוב אחריהם. לדוגמה, אם אחת הטבעות היא רצועת נישואין, אז יש לענוד אותה על האצבע הרביעית ולא על הזרת.

מהן עוד כמה דרכים לענוד טבעת יהלום אם לא על הזרת?

ישנן דרכים רבות אחרות לענוד טבעת יהלום אם לא על האצבע הקטנה. אתה יכול לענוד אותו על האצבע המורה, האצבע האמצעית, או אפילו על האגודל.

ישנן סיבות רבות מדוע כדאי לענוד טבעת יהלום על אחת מהאצבעות הללו במקום הזרת. יכול להיות שזה בגלל שהזרת שלך קצרה מדי לטבעת, או אולי אתה פשוט מעדיף לענוד אותה שם. תהיה הסיבה אשר תהיה, יש עוד המון מקומות לענוד טבעת יהלום!

איך אני יכול לברר מה גודל האצבע הקטנה שלי לטבעות או טבעות ליד/אצבע של הילד שלי?

ישנן דרכים רבות לגלות את גודל האצבע הקטנה שלך. דרך אחת היא להשתמש בסרט מדידה ולמדוד את היקף האצבע המורה. לאחר מכן, אתה יכול להשוות מדידה זו עם טבלת המידות עבור טבעות או טבעות ליד / אצבע של ילדך.

אם אין לכם סרט מדידה, תוכלו להשתמש בטבעת שקרובה לגודל היד או האצבע של ילדכם. אם זה מתאים על היד או האצבע שלהם, אז זה בערך בגודל הנכון עבורם.

איפה ניתן לעצב טבעת לזרת?

טבעת היא תכשיט שעונדים על האצבע וניתן לעצב אותו בצורות ובגדלים שונים. זה יכול להתבצע עם חומרים שונים כמו זהב, יהלומים, כסף, וכו '.

יש הרבה מקומות שבהם אתה יכול לעצב טבעת לאצבע הקטנה שלך. אתה יכול לבקר בכל אחת מהחנויות המקוונות כדי להתחיל לעצב אחת בעצמך.

המקום הטוב ביותר לעצב טבעת לאצבע קטנה הוא בסטודיו לתכשיטים "הרמן". התכשיטי האהובה עליך. אם אתה רוצה לעצב אחד בעצמך, ישנם אתרים רבים המציעים שירות זה.

טבעת היא תכשיט קטן ועגול שעונדים על האצבע. טבעות עשויות בדרך כלל ממתכת והן עונדות כדי להראות סטטוס, לסמל נישואין או אהבה, או לסמן דברים אחרים.

ישנם סוגים רבים ושונים של טבעות שניתן לעצב עבור אצבע קטנה. אלה כוללים טבעות יהלומים, טבעות כסף, טבעות זהב וטבעות פלטינה. אדם צריך לקחת בחשבון מה הוא רוצה שהטבעת תייצג לפני שהוא רוכש אותה.

ניתן לחלק את תהליך העיצוב לארבעה שלבים: מציאת סגנון שאתה אוהב (או עיצוב משלך), גודל הטבעת, בחירת סוג מתכת ולבסוף בחירת סוג האבן.